Гумор від "Українського перцю"

 

Гумор від "Українського перцю"

Під час ІІ світової війни УПА видавала сатиричний журнал під цією назвою. Тут ми розміщуємо найцікавіше.Артикулі
Та хай знають усі люди на землі, всі боги на небі, всі чорти в пеклі, усе живе й мертве, старе й мале, сильне і немічне, все те, що здихає, що на світі вічне, що Я, ПЕРЕЦЬ УКРАЇНСЬКИЙ, ВСІМ ПЕРЦЯМ ПЕРЕЦЬ І ЗАПОРІЗЬКОГО ПЕРЦЯ СИН, Мужицькою Українською Милостю з української землі зроджений, підпсрчування українського борщу призначений, великою силою і могутністю обдарований, ще в давннину чумаками як страшна биків-волів круторогих підганяюча сила вживаний, схожу від сьогодні між люди і, на самперед, ГОРЕ ВЕЛИКЕ ВІД МЕНЕ ВСІМ ТЮХТІЯМ ГРЕЧКОСІЯМ БУДЕ Усяк, хто плаче, скиглить, просить, усяк, хго злодюгам хліб свій задарма виносить, усяк хто свою потилицю у злості великій чуха, хто брехунів і шарлатанів, розвісивши вуха, слуха, хто чекає при березі моря погоди, хю за овечою шкурою не бачить вовчої породи, хто, як заєць, на своїй землі животіє, хто, як пес лягавий, перед ворогом мліє, хто в рабство віддає своїх діточок рідних, хто ворогам продає братів своїх рідних, усяк, кому кат безборонне ліпить на лобі гулі, хто за працю тяжку покірно глитає дулі, усяк, хто на печі любить в час цей лежати, хто носа боїться висунути з хати, усяк, хто, як віл, як худоба, сам в ярмо свою шию саджає, хто у ворога милостині слізно благає, - від мене пощади нехай не чекає.
Таких людців нещадно довбнею лупитиму, на глум підійматиму, з печі лежнів зганятиму. Всю силу і їдкість перчину їм куди треба впихатиму, аби сучі діти хапали сокири, рогачі, вила й рублі, дишлі, люшні, ножі і дубові палиці що під руки попало, бо пора за дармоїдів взятися саме настала. Пожену всіх на бій за волю, землю, владу і славу, за ВЕЛИКУ УКРАЇНСЬКУ САМОСТІЙНУ СОБОРНУ ДЕРЖАВУ.
Артикул І
А ЩЕ Я, ПЕРЕЦЬ УКРАЇНСЬКИЙ,
ВСІМ ПЕРЦЯМ ПЕРЕЦЬ І ЗАПОРІЗЬКОГО
ПЕРЦЯ СИН, НА ВВЕСЬ СВІТ,
ЯК СПРАВЖНІЙ КОЗАК,
ЗАЯВЛЯЮ:
Ти, псявіро німецька, вошо арійська, гадюко новоєвропейська, ти нордійського балагану євнух червиний, Наполеон сопливий, скажена націонал-соціалістична сова, без двадцяти клепок осляча голова, божевільний дикун, бундючний гавкун, ти - кровожерний бандюга, нахабний злодюга, на весь світ смердючий тхір, зі всіх звірів звір, самого сатани блазень і брат, - одержиш од мене слонячу порцію перчину, щоб добіг без пересядки аж у пекло назад, сучий сину.
Ти, Адольф Гітлер, фюрер тупоголових германців, знаних з історії голодранців, найвибраніших скотів, біля бабської спідниці славних лицарів, немовлят хоробрих душителів, від сала, масла і яєць визволителю, знай:
Не бачити тобі України, як своїх власних дітей. Тікатимеш ти з нашої землі, аж фюреренчатиме. Тебе і твою жовтороту орду до ноги виб'ємо, по світу розвіємо, бо з діда прадіда вовків бити вміємо. Коштувала наша земля і не такого гною, як твої жирнотілі паскуди разом з тобою. Тож начувайся, катюго, і занай: на могилах ваших для себе зберемо багатий врожай.
Артикул IIIІ ЩЕ Я, ПЕРЕЦЬ УКРАЇНСЬКИЙ,
ВСІМ ПЕРЦЯМ ПЕРЕЦЬ І ЗАПОРІЗЬКОГО
ПЕРЦЯ СИН, ПА ВВЕСЬ СВІТ,
ЯК СПРАВЖНІЙ КОЗАК,
ПО-ТРЕТЄ ЗАЯВЛЯЮ: Слухай ти, кремлівських льохів безхвоста криса, кривонога очмана, нещасної матері рябий вилупок, покидьок з кавказьких гір, тифліський злодюго, бакинський бандюго, яничар грузинський, мучитель України, кат Білорусії, приший кобил і-хвіст в Росії, чума в Узбеччині, зараза в Казахстані, короста в Та[д]жикії, барбос в Арменії, потвора в Фінландії, міжнародня брехлива шлюха, вусатий розпроклятий бог, кривавий деспот, тиран, справжнісінький шолудивий баран, недовчений семінарист і в пролетарському заду двохметровий глист. Ти, Сталін Йосип, тоді вернешся на Україну, коли у твоїх вуркаганських прихвостнів собачі хвости виростуть, а в тебе самрго очі рогом з лоба полізуть. Тебе ми радо привітаємо і обох, разом з твоі'м молочним братом Гітлером, на одній гіллячці за шию почіпляємо.
Ти думаєш, що ми забули про голод у 33-му році, про Біломор-канали, про Сахаліни і білих ведмедів, що там нас живцем їли, про колективи, індустріалізації, стахановщину і "соціалістичні норми", про тюрми, лагери, енкаведистські "заботи" і "заможне", "веселе" наше життя.
На суші, в повітрі, на воді і під водою будемо битися, лютий виродок, з тобою. Побачимо, який з тебе хоробрий лицар і чи зумієш ти голим задом українського їжака вбити.


Коломийки
Сидить Сталін в комиші, Гітлер у болоті. Що робили куркулям -То роблять бідноті
Хор: Правильно, правильно,
Сталін грає на гармошку Гітлер садить ріпака. Дожилася Україна -По сто грам на їдака. Хор: Правильно...
Десь скуча Верховна Рада За вкраїнськими маком, За стахановським приміром Тікай, Гітлер, раком! Хор: Правильно...
Сидить Гітлер на горшку, Сопе, бідний, дметься, Україна вже в мішку, Та мішок той рветься. Хор: Правильно...
Б'ються німці й комуністи За вкраїнське жито. Тікав Сталін без штанів, А Гітлер без литок.
Хор: Правильно...
Совєршенно вєрно.
Мало німцям молока, Захотіли меду; Будеш битий, сучий Гітлер, Ззаду і спереду. Хор: Правильно...
До Німеччини вже нас Годі, Гітлер, брати, Буде тобі через рік Нікуди тікати.
Хор: Правильно...
Українці - добрі люди, Хочуть мир так скласти: Собі взяти Україну, Вождям — свині пасти. Хор: Правильно...
Повстанці! Нащадки запорожців,
правнуків коліїв, сини кубанців!
"Український перець" чекає від вас
наперчених та гострих, як бритва, оповідань,
казок, жартів, коломийок, карикатур.
Жаліть сміхом німецьких
та московських живоглотів,
щоб вони скручувались як на вогні.
Лист колгоспників України до ката народів Йоськи Сталіна
Кровопивцю наш, душогубе окаянний,
мучителю кремлівськими, товаришу бандитський,
брате німецький, юде скаріотський, сонце наше
сибірське, батьку злодійський, йолопе всеросійський!
Тепер по газетах пишуть до тебе чолобитні зі всіх кінців^ Союзу сірих сталінських рабів (СССР). Ми добре знаємо, що трудящі не посилають тих рабських, до огиди паскудних посланій, а пишуть їх твої задолизи. Слухали ми тих брехонь, постановили власноручно написати тобі листа від справжніх колгоспників України славною мовою українською.
Ти, бандюго, видаєш себе за визволителя і спасителя України, кричиш, що дав нам, бідним, "щастя й волю". Скажи ж, кривавий собако, хто віддав Україну Гітлерові, хто допустив німця на нашу землю? Це ж ти помагав Гітлерові багатіти та озброюватись до зубів, ти годував його нашим хлібом і поміг йому завоювати народи Європи. Скажи, юдо, скільки ти тисяч марок взяв у Гітлера за більшовицько-німецький союз у 1939 році? Це ж ти тоді завіз німцям 3 міліарди пудів українського хліба, завіз їм 400 тисяч тон бориславської нафти, ти відправив їм 57 тисяч вагонів худоби. Відгодувавши черево, Гітлср рушив на нашу землю. Де ж тоді ділась твоя дурна сила? Ти ві ік, як різницький пес, аж за Волгу, вкравши все наше добро. Думаєш, що ми забули як твої осавули, тікаючи, торощили на цурки наші трактори, комбайни і молотарки? Ми не забули як ревла худоба, коли її гнали за Дніпро, а далі в Самарщину, щоб там мала на чім жирувати твоя більшовицька зараза.
Перед нами ще стоять свіжі братні могили і гори трупів українських робітників і селян, що їх замучили червоні звірі-енкаведисти. Ми ще чуємо плач і бачимо сьлози українських матерів, жінок і сестер, які провожали 15 тисяч домовин у Києві, 7 тисяч у Львові, 11 тисяч у Вінниці, 3 тисячі в Луцьку, 2 тисячі в Умані, в Білій Церкві і десятки тисяч по всіх інших містах, містечках і селах України. Це був твій "прощальний подарунок'У українському народові в 1941 році.
Ми кривавим потом умивались на колгоспній панщині, ми як мухи гинули з голоду, з нас латану сорочку здирали більшовицькі окупанти і витрясали останню щербату копійку на
грабуй-позику". Все цс добро йшло ніби на "абарону атечества" А замість оборони Україна побачила чорну сталінську зраду І Запроданство. Ти, розбійнику, віддав нас у руки свого молочного
брата Гітлера!
Чуєш, світовий бандите! Через тебе наші сини вмирали І мирають по німецьких таборах! Відповідай, катюго, чому американські га англійські полоненні вояки щотижня одср-жують харчі зі своєї батьківщини? Адже вони також воюють з німцем, але не гинуть з голоду за дротами. А наша "найщас-сливіша країна в світі", наш закаляний "батько" на міг послати Сухарів своїм полоненим воякам? Якого ж чорта варта така
батьківщина"? Який дурень вмиратиме за неї? Ти, людожере, віддав наших синів у німецьку неволю, ти Віддав у німецький ясир наших чорнобривих дочок. Жоден біль-шовик, жоден сталінський слуга не поїхав до Німеччини. Пог-
нали туди лише українських колгоспників. Ти так постарався. Руками Гітлера ти масово винищував наш народ, почавши цю І' каїнову роботу голодом в 1932 році. Гітлер пройшовся вогнем і мечем по Україні, а ти пригирився домучувати нас? Обидва ви звірячої породи, обидва полощете ножі в українській крові. Вам потрібен лише наш хліб, вугіль І метал, а народ український ви однаково винищуєте. Грабував Україну німець - грабує і ста-лінець. Сидів на українській шиї гітлерівський кат-прусак Еріх Кох. Тепер сидить на нашій спині кремлівський посланець, катюга-москаль Нікітка Хрущов. Німець заставляв надбитись за 'нову Європу", а ти гониш умирати за Сибір, за голодні трудодні, за тюрми, табори і національне поневолення. Німець, відступаючи, взяв з нас останнє рам'я, а твої песи-головці живцем шкуру деруть. Лише за півтора місяця біль-шовицької окупації в Камянець-Подільській області Нікітка Хрущов пограбував 930тисяч центнерів хліба. 123 тисячі цен-тнерів м'яса, 3 міліони літрів молока і заставив нас підписати прокляту "грабуй-позику" на 95 міліонів карбованців. Таке здир-гво і знущання відбувається по всіх областях України. За кров, (Могили, за грабіж ти робиш на наших синів та дочок звірячі і і заставляєш їх класти голови на передовій лінії фронту' хочеш по наших групах пройти на Балкани, шоб і там царем стати? Хочеш і туди занести робітничі злидні і колгоспну ко-росту? Не діждеш! Ми не будемо воювати за більшовицький со-ціал-імпереіял ізм!


Создан 27 фев 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Locations of Site Visitors